Je to šikana?

Máte podezření, že vašemu dítěti spolužáci ubližují? Pomůžeme vám zjistit, jak se věci mají. A poradíme, jak dál.

Už na to nemusíte být sami.

O projektu

Kdyby tak měly na čele napsané, co je trápí! Šikanu u dětí často nepoznáte hned. Vytvořili jsme web “Nemá to na čele”, abychom vám pomohli ji odhalit a vyřešit. Co na něm najdete?
1

Informace pohromadě

Zorientujte se. Sepsali jsme to nejdůležitější, co jsme se za 20 let práce se šikanou naučili. Jednoduše a prakticky, žádné prázdné poučky.
2

Test, co vás nasměruje

Vidíte, že se s vaším dítětem něco děje, ale nevíte co? Vytvořili jsme test, který vám pomůže se zorientovat a začít problémy řešit.
3

Popsaný proces řešení

Pusťte se do boje se šikanou podle našeho “taháku”. Dá vám jistotu, že na to jdete dobře. Popsali jsme pro vás všechno krok za krokem.
4

Kontakt na specialisty

Kde najdete nejbližší odbornou pomoc? Připravili jsme pro vás seznam profesionálů z celého Česka. Ti z Královéhradeckého kraje navíc náš web Nemá to na čele už znají.
Obrázek telefonu

PROSTOR PRO

Naším posláním je podporovat lidi při zdolávání životních překážek

V Hradci Králové nás znají jako ty, kteří pomáhají dětem a dospívajícím. Už 20 let se staráme o to, aby nezůstávali na svoje problémy sami. Přímo v našem nízkoprahovém klubu (v Malšovicích), pěšky v ulicích nebo na kolech v (graffiti zdobeném) pojízdném klubu se každý den potkáváme s mladými lidmi ztracenými v dospívání a pomáháme jim při řešení těžkostí, se kterými se potýkají - trable v rodině, potíže ve škole, šikana, narušené vztahy nebo třeba experimenty s drogami. Také každý rok vedeme desítky preventivních programů pro žáky a učitele na základních i středních školách a první pomoc u nás najdou i rodiče. Těm všem odborně pomáháme zorientovat se těžkostech dospívání a včas a správně je řešit, aby bylo dětem zase dobře.

Anorektická holka
Smutný kluk
Zoufalá zrzka
Depresivní dítě

Děkujeme za pomoc

InstagramFacebook